(ВИДЕО) Бачев: Владата сака незаконски да не исели, ние кога ќе дојдеме на власт ќе треба да го палиме седиштето на СДСМ?

3 копии

По неколку предупредувања од страна на Владата за отстранување на руското знаме и македонското знаме со 16 краци, владиното претпријатие за стамбен и деловен ...
| | веќе видена | слични

Се известуваат сите заинтересирани правни и физички лица (домашни и странски) дека АД за изградба и стопанисување на станбен и деловен простор од значење на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Владиното претпријатие за станбен и деловен простор со асистенција на полицијата врши присилно симнување на руското и македонското знаме со шеснаесеткракото ...
| | веќе видена | слични

Останато

Американскиот државен секретар Ентони Блинкен моментно е на пат за Израел, бидејќи примирјето меѓу Израел и Хамас истекува утре наутро. Тој попладнево во ...
сите 558 | | | веќе видена

Интерпол распиша меѓународна потерница за исчезнатата 14-годишна Вања Ѓорчевска од Скопје, по која се трага трет ден, а МВР формираше и специјален штаб. ...
сите 156 | | | веќе видена

„Балканот пред температурен шок: Најпрвин големо затоплување на времето, на повеќе места во регионот ќе се мерат температури до околу, па дури и над 20 ...
сите 204 | | | веќе видена

Секретарот на израелскиот кабинет Јоси Фукс денеска ги оцени како лажни извештаите дека се разговара за можен договор за ослободување на заложниците од Појасот ...
сите 89 | | | веќе видена

Клиниката Жан Митрев додели уште 80 ваучери за бесплатни педијатриски прегледи на новороденчиња од Општина Центар. Ова е веќе третпат годинава како се ...
сите 41 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски закажа лидерска средба за понеделник. Тој вечерва изјави дека лидерската средба за договор за изборите ќе се одржи во понеделник ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Бачев: Владата сака незаконски да не исели, ние кога ќе дојдеме на власт ќе треба да го палиме седиштето на СДСМ?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: