И Атлетико Мадрид се увери дека Калиниќ не го бива, бараат нов напаѓач


Според „Марка“, Атлетико Мадрид во јануари ќе донесе нов напаѓач бидејќи не се задоволни од Никола Калиниќ кој беше донесен како сериозно засилување. Шпанија И ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии
7 копии
повеќе

Останато

Денес во попладневните часови ќе се задржи нестабилно време со пороен дожд и грмежи, локално во форма на невреме со засилен ветер и услови за појава на град. ...
сите 301 | | | веќе видена

Државата е во опасност кога со нејзиниот буџет директно управува аболиран криминалец како Зоран Заев. Од денот кога аболицираниот Заев и неговата криминална ...
сите 250 | | | веќе видена

Новите американски санкции против Иран се контрапродуктивни и дестабилизирачки, изјави рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров. Тој порача дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Албанскиот претседател, Илир Мета ја осуди одлуката на албанската изборна комисија за одржување на локалните избори на 30 јуни, повикувајќи ја владејачката ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

И Атлетико Мадрид се увери дека Калиниќ не го бива, бараат нов напаѓач

Од:
До кого (е-маил):
Порака: