Ако сте меѓу овие знаци - ПОДГОТВЕТЕ СЕ ЗА ПРОМЕНИ, И ТОА ПОЗИТИВНИ!

 Ако не барате сериозна врска, туку само сакате краткотрајна забава и убави моменти споделени во пар, без потоа да треба да се правдате за недостатокот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Доколку забавата ви е на прво место, тогаш е можно да сте родени во еден од најзабавните знаци во Зодијакот. Проверете на кои хороскопски знаци им се наклонети ...
| | веќе видена | слични

Трпението е потребно во секој аспект од животот. Без разлика дали станува збор за приватниот живот, љубовната врска или кариерата, трпението може да ни помогне ...
| | веќе видена | слични

 Јуни отсекогаш бил навистина погоден за големи животни одлуки, преиспитување на самите себеси и излегување од постојаната животна рутина. Според ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 187 | | | веќе видена

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 140 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 96 | | | веќе видена

Борис Џонсон го зацврсти своето водството во трката за нов лидер на конзервативната партија и премиер на Обединетото Кралство. Во вториот круг од гласањето ...
сите 99 | | | веќе видена

Димитар Андоновски за македонската публика е најпознат како пејач и автор, како соло-изведувач и во поново време како вокалист на „Тајфата“, но веќе неколку ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ако сте меѓу овие знаци - ПОДГОТВЕТЕ СЕ ЗА ПРОМЕНИ, И ТОА ПОЗИТИВНИ!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: