досие за Трамп или лов на вештерки

НОВА ПРЕПИСКА ЗА РАЗУЗНАВАЧКИТЕ ИНФОРМАЦИИ ВО ВАШИНГТОН И МОСКВА: ИМА ЛИ РУСИЈА ПРИВАТНИ КОМПРОМИТИРАЧКИ МАТЕРИЈАЛИ ЗА НОВИОТ АМЕРИКАНСКИ ПРЕТСЕДАТЕЛ Секс-досие за Трамп или лов на вештерки Доверливи документи што минатата недела му беа доставени на Барак Обама и на Доналд Трамп, содржат и наводи дека руски оперативци тврделе дека имаат компромитирачки лични и финансиски податоци за Трамп, објави ...

⇐ DailyВест ⇒