Мирсад Јонуз

  во

  Кристијан Стоилков е името за кое допрва ќе се слуша во светот на фудбалот или поточно во спортот зад кој се крие голем бизнис. Во Македонија е познат како ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Поранешниот македонски селектор Мирсад Јонуз доживеал невидена непријатност по натпреварот на грчкиот второлигаш Аигиниакос против Иродотос. По мечот кој ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Поп пеачката Емина Јаховиќ и Мустафа Сандал објавиле фотографии на Инстаграм, кои докажуваат дека заедно со нивните деца отпатувале.Тие покажуваат дека децата ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Фејсбук групата Романтика се занимава со носталгични моменти во нивната хрватска лига. Една од најновите објави им е сеќавање на Македонецот кој во Хрватска ...
  сите 2 | | | веќе видена