Генк

  во

  BetAdria.com ви претставува нови возбудувања во Лигата на шампионите, а најголемото треба да биде на Камп Ноу каде што Барселона ќе го пречека Интер. Лига на ...
  сите 175 | | | веќе видена

  Ливерпул забележа шест победи во првите шест кола во Премиер лигата , со што привлече вистинска лавина од еуфорија меѓу нивните навивачи. Познатиот клуб ја ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Дуелите на Реал Мадрид и Барселона во следната сезона може да се следат со уште поголемо интересирање во Норвешка. Причината е што може да се случи на „Ел ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Младиот напаѓач на Ред Бул Салцбург, Ерлинг Браут Халанд го сврте вниманието на јавноста со одличниот настап во првото коло од Лигата на шампионите. 19 ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Тој настапи на натпреварот, на кој Наполи со 2-0 го победи европскиот првак Ливерпул, а според податоците на „Трансфермаркт“, македонскиот репрезентативец е и ...
  сите 11 | | | веќе видена