Ештон Качер

  во

  Познатата холивудска актерка Деми Мур имаше многу турбулентен и интересни живот, помина трнлив пат за да стигне до “ѕвезда”. Таа е позната откако има 17 години ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Кога не ја забавува публиката, Ештон Качер, се бори против сексуално злоставување на децата. Неговата непрофитна организација идентификувала 5.894 деца кои ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Актерот Ештон Качер има големи проблеми откако јавно на својот профил на Твитер го споделил бројот од својот приватен мобилен телефон. Актерот вели дека се ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Глумецот Ештон Качер ги изненади 18 милиони фанови на Твитер откако го објави својот број на телефон со порака дека сака да разговара со луѓе и да оствари ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Актерот Брус Вилис открил дека преголемиот згуснат распоред на снимањата на филмовите во минатото, но и опседнатоста со другите жени, била причината поради ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Во далечната 1987 година, на премиерата на филмот „Заседа“, сега 63-годишниот Брус Вилис падна на шармот на седум години помладата колешка Деми Мур, која на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Во далечната 1987 година, на премиерата на филмот „Заседа“, сега 63-годишниот Брус Вилис падна на шармот на седум години помладата колешка Деми Мур, која на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Во далечната 1987 година, на премиерата на филмот „Заседа“, сега 63-годишниот Брус Вилис падна на шармот на седум години помладата колешка Деми Мур, која на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Омилениот актер меѓу женскиот пол освен со актерство се занимава и со инвестирање во младите луѓе и нивните идеи, а малкумина знаат дека е и голем борец за ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Омилениот актер меѓу женскиот пол освен со актерство се занимава и со инвестирање во младите луѓе и нивните идеи, а малкумина знаат дека е и голем борец за ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Британи Марфи беше американска глумица и пејачка. Нејзината мајка Шерон има Ирско-источноевропско потекло, а нејзиниот татко бил Италијанец. Нејзините родители ...
  сите 6 | | | веќе видена