Daily

  во

  32-годишниот Андреј Деменков, син на руски тајкун, брутално ја претепал, а потоа и ја убил ескорт девојката и актерка во филмови за возрасни, 21-годишната Олга ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Кејт Мидлтон е вистинска модна инспирација за жените во Велика Британија, но и ширум целиот свет.Но, опсесијата со стилот на војводката овој пат отиде чекор ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Eден од најкатастрофалните урагани и натаму претставува опасност по сите кои ќе му се најдат на патот. Најмалку 15 луѓе загинале во разорниот ураган Флоренс, ...
  сите 261 | | | веќе видена

  Се случи очекуваното: По заминувањето на Роналдо од Реал, Герет Бејл конечно почна да ја покажува својата вистинска вредност. Во пет натпревари од новата ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Тејлор Свифт конечно издејствувала судска забрана за приоѓање на луд обожавател кој ја следи веќе две години и ѝ испраќа заканувачки писма. 26-годишниот Ерик ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Новото револуционерно истражување се обидело да направи модел на однесување на платените убијци на мексиканските нарко-мафијашки организации и пружа увид во ...
  | | веќе видена

  Фан Бингбинг, најпознатата кинеска глумица и една од најплатените глумици на светот исчезна без ниту една трага. Информацијата за успешната Кинезинка која ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Дефанзивецот на Манчестер Јунајтед, Ерик Баи ќе побара трансфер од раководството уште во зимскиот преоден рок, пренесуваат медиумите на Островот. 24-годишниот ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Најпопуларната кинеска глумица која е позната и ширум светот со оглед на тоа дека е и дел од холивудската продукција, исчезнала без трага. Три месеци нема ниту ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Рекол дека не се сеќава на ништо бидејќи "пиел и пушел марихуана". Татко од Бразил е обвинет за убиство на својот 6-месечен син, бидејќи неговата сопруга ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Русинот Пјотр Левашов, кој важи за еден од најозлогласените хакери во светот, признал дека е виновен по американските обвиненија дека управувал со мрежа уреди ...
  | | веќе видена

  Тој и претходно издржувал повеќе затворски казни поради кривични дела, вклучувајќи подметнување на пожари и напади. Бројот на загинати во инцидентот кога возач ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Поранешната сопруга на Роман Абрамович го дала своето прво интервју по 11 години од нивниот развод, каде истакнала дека се гордее со своите пет деца. Ирина ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Една од најголемите кинески филмски ѕвезди, 37-годишната актерка Фан Бингбинг и нејзиното момче Ли Чен, не се видени во јавноста последните 2 месеци. Постои ...
  сите 8 | | | веќе видена