Откажани летови од Истанбул и Ајндховен, Лондон одложен 40 минути

Поради лошите временски услови во Истанбул откажани се летовите на компанијата Туркиш Еарлаинс од и до аеродромот Кемал Ататурк утринскиот и вечерниот и оние кои доаѓаат од Ајндховен. Поради лошите временски услови во Истанбул откажани се летовите на компанијата Туркиш Еарлаинс од и до аеродромот Кемал Ататурк утринскиот и вечерниот и оние кои доаѓаат од Ајндховен. Најавено пак е задоцнување ...

⇐ DailyАлфа ТВ ⇒