Авто Плус

Авантурата започна во Лас Вегас, а потоа возилата минаа низ патиштата на 4 американски држави, изминаа вкупно 2.000 километри, за да на крајот се вратат на ...
сите 21 | | | веќе видена

Двете компании се подготвени да платат по 30 милијарди долари за произведувачот на електрични автомобили. Зделката сепак нема да биде лесна, бидејќи ...
сите 5 | | | веќе видена

Со сериозно променет дизајн на предниот и задниот дел, возилото доаѓа стандарден богат сет системи за зголемување на активната безбедност, како и новата ...
сите 14 | | | веќе видена

next