Авто Плус

Светската премиера новиот X5 ја доживеа пред неколку месеци во Спартанбург, Јужна Каролина, европската во Париз пред еден месец, а вчера тој беше претставен и ...
сите 28 | | | веќе видена

Германскиот производител го одложи почетокот на продажбата за една година. Причината за одложувањето е дека компанијата за батерии на Daimler, која е одговорна ...
сите 6 | | | веќе видена

next