Авто Плус

Премиерата на моделот ќе биде онлајн на интернет, а нејзиниот прв настап за јавноста е закажан за автосалонот во Париз. Компанијата, всушност, понуди кратко ...
сите 11 | | | веќе видена

Целосната премиера на автомобилот е закажана за средината на август, иако веќе започна неговото производство. Главниот и единствен засега пазар за овој ...
сите 10 | | | веќе видена

Ова драстично ќе влијае не само на странските фабрики, туку и на домашниот пазар во САД, бидејќи овие мерки сметаат експертите ќе доведат до зголемување на ...
сите 79 | | | веќе видена

next