Авто Плус

Позитивниот финансиски резултат на гигантот за периодот април-јуни е 5.58 милијарди евра, во однос на 4.55 милијарди една година порано. Профитната маргина е ...
сите 5 | | | веќе видена

Информациите сè уште не се потврдени, но според некои извори, оваа верзија на Logan ќе дебитира овој месец на Московскиот салон за автомобили. За слична ...
| | веќе видена

next