Авто Плус

Од Škoda коментираат дека со Scala брендот ќе го лансира следниот чекор во развојот на дизајнот и технологијата. Соодветно на тоа, ова ќе биде првиот автомобил ...
сите 2 | | | веќе видена

Вчера скопјани имаа прилика да бидат дел од возбудливото авто-шоу со ретро мотив, кое се одржа во паркот „Авиончe” во населбата Аеродром. Тука со своите ретро ...
| | веќе видена

next