Авто Плус

Ferrari Dino што е еден од најомилените сериски пазарни предлози на легендарната марка, а за прв пат се појави во 1965 година за време на меѓународниот салон ...
| | веќе видена

Ова ќе се случи на Меѓународниот саем на автомобили во Индонезија во текот на август. На саемот за автомобили, производителот ќе покаже прототип на кросовер, ...
сите 11 | | | веќе видена

next