Мама 365

Можеби до сега се згрозувавте од тоа ако детето ги јадело мрсулчињата и сте го учеле дека не треба.Но најновата студија покажува дека мрсулите од носот се ...
сите 6 | | | веќе видена

Сексот е потреба која целиот свет ја има, а сепак повеќето од нас сè уште не се чувствуваат удобно да зборуваат на таа тема. Но, ако не сакате да зборувате, ...
сите 19 | | | веќе видена

Генерално, бременоста е период што овозможува процена на општото здравје на жената. Во почетокот, одредувањето на рутинските лабораториски тестови ќе помогне ...
сите 14 | | | веќе видена

Ова е дефинитивно најпримамливата диета на светот. Можете без грижа на совет да уживате во чоколадото, пуканките и тестенините, бидејќи вие сте на Чоколадна ...
сите 16 | | | веќе видена

Постои дури 40 вида на леќа, во супите најчесто се користи црната леќа, зелената леќа се користи како додаток на салатите или во манџи, црвената леќа со ...
| | веќе видена

next