Мама 365

Народниот правобранител изрази загриженост за обидите за инволвирање деца во протестите организирани во повеќе градови во Македонија. – Истовремено најостро ги ...
сите 19 | | | веќе видена

Модерните генерации на родители нема да се согласат со тезата дека децата треба да си играат со ножеви или да одат во потрага по диви животни, бидејќи со ...
сите 18 | | | веќе видена

На крцкавото солено пециво, посебно ќе се израдуваат најмалите. Потребно е: 200 гр брашно 100 гр ситно сирење 100 гр путер пола лаж прашок за пециво 2 лаж ...
сите 6 | | | веќе видена

Родителството е тешко, посебно за новите родители. Студиите покажуваат дека и новороденчињата покажуваат знаци на комуникација со родителите. Бебињата не можат ...
сите 20 | | | веќе видена

next