Мама 365

Најдобриот српски тенисер Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена на крајот на август ќе добијат ќерка за која веќе смислиле име. „Смисливме име, но не ме ...
сите 21 | | | прочитана: 255 | веќе видена

Народниот правобранител покрена иницијатива за измени на Законот за заштита на децата со кој се бара правото на родителски додаток за трето дете да може да го ...
сите 26 | | | веќе видена

Се шетам јас денес низ бутиците, и онака случајно барајќи нешто за мојот син гледам интересни парчиња облека, а попатно не можев а да не го слушнам разговорот ...
сите 9 | | | прочитана: 210 | веќе видена

next