Мислењата се поделени, меѓутоа не постои сомнеж дека оваа секси девојка го одзема здивот! Анастасиа Квитко многу добро ги поминала изминатите празници, на ...
сите 4 | | | веќе видена

Цеца вели дека болката за нејзиниот покоен сопруг Аркан никогаш не престанала и после 17 години, и дека по неговата смрт таа никогаш не била вистински среќна. ...
сите 28 | | | прочитана: 296 | веќе видена

Најмалку петмина се убиени во ноќен клуб во мексиканското одморалиште Плаја дел Кармен, а деветмина се ранети. Официјално лице, што сакаше да остане анонимно, ...
сите 11 | | | веќе видена

Машката ракометна репрезентација на Македонија попладнево во дуелот со Словенија ќе ја има првата можност да обезбеди пласман во осминафиналето на Светското ...
сите 25 | | | веќе видена

Шест годишното момче од Австралија си играло со ласер кој испуштал црвена светлост на голема оддалеченост.Оваа играчка е обожувана кај сите малечки деца, а ...
сите 6 | | | веќе видена

Со 10 динари во Србија, неможете да си купите ниту една мастика за џвакање, меѓутоа постојат 10 динари кои вредат многу повеќе. Станува збор за банкноти од ...
сите 3 | | | веќе видена

Иако оваа појава ги вознемири сите во Пирот, станува збор за добро познат феномен кај метеоролозите, оптички феномен наречен „лажно сонце“, кога две светли ...
сите 2 | | | веќе видена

Софија Ражнатовиќ (38), вонбрачната ќерка на Жељко Ражнатовиќ, вчера предизвика големо внимание во јавноста со своето присуство на поменот на покојниот татко. ...
сите 26 | | | прочитана: 475 | веќе видена

Додека медиумите не престануваат да пишуваат за разводот на Анџелина и Бред,  глумицата се „распаѓа“. Нејзината здравствена состојба од ден на ден е се полоша, ...
сите 26 | | | веќе видена

По кратката операција од слепо црево, дара Бубамара се врати во стара форма и секојдневно објавува секси фотографии. Таа позираше во провокативен фустан од кој ...
сите 6 | | | веќе видена

Рада Манојловиќ е една од најатрактивните пејачки. Нејзините настапи знаат да бидат провокативни, како и во овој случај. Додека изведуваше еден хит, рада почна ...
сите 4 | | | веќе видена

Овен Вашата психичка состојба поради разни причини не е најдобра. Самите настани тоа ќе го потврдат. Не ќе можите да се усогласите со личности од спротивниот ...
сите 18 | | | веќе видена

next