Овен (21.03 – 20.04) Викендов ќе добиете некакви инфорамции кои најверојатно ќе бидат погрешни и ви се испратени со цел да потфрлите. Се плашите дека саканото ...
сите 15 | | | веќе видена

Познатата актерка која ја играше улогата ќерката Михримах Султан на Хурем Султан во познатата серија „Величенствениот" е бремена. Таа неодамна се омажи а сега ...
сите 6 | | | веќе видена

Меланија Трамп мамеше погледи на инаугурацискиот бал во долг, елегантен фустан. Фустанот имаше нијанса на слонова коска, додека Иванка ја разбуди принцезата во ...
сите 57 | | | прочитана: 427 | веќе видена

Долгогодишната девојка на Саша Ковачевиќ не сака да биде една од оние девојки кои ќе седат дома и ништо не прават со својот живот. Згодната Јована заврши ...
сите 4 | | | веќе видена

Ако до сега не ви било јасно зошто луѓето масовно доаѓаат на настапите на Рада Манојловиќ и Милица Павловиќ, можеби по овие снимки ќе ви стане јасно. Со овие ...
сите 4 | | | веќе видена

Не се случува често Јелена Карлеуша некој јавно да пофали, па поради тоа големо внимание привлече комплиментот на Јелена упатен кон Маша Терзиќ, поранешната ...
сите 24 | | | веќе видена

По инаугурацијата на Доналд Трамп, на социјалните мрежи се појави интересно видео на кое може да се забележи како Хилари Клинтон го нављудува својот сопруг, ...
сите 36 | | | веќе видена

Филип Живоиновиќ, посинокот на Лепа Брена, својата девојка, пејачката Александра Пријовиќ, ќе ја остави без скршен денар. Тој на Копаоник зимувал на сметка на ...
сите 11 | | | веќе видена

Верните гледачи на турската серија „Парампарче“ ја запознаа Дилара како дама во едно отмено и елегантно издание. Токму од таа улога актерката Ебру Озкан стегна ...
сите 16 | | | веќе видена

Овен Повеќето нови познанства кои ќе ги имате денеска, во склоп со вашата природа, склони кон разновидни контакти, ќе ве натераат да ги преиспитате своите ...
сите 15 | | | веќе видена

Откако Доналд Трамп ја даде заклетвата, следуваше неговото прво влегување во Белата куќа и потпишувањето на документите како претседател на Америка. Сите очи, ...
| | веќе видена

На денот на Инаугурацијата на Трамп, Мишел и Барак Обама ги угостија Меланиа и Доналд Трамп во Белата куќа. Тие се поздравија и се фотографираа пред да влезат, ...
сите 48 | | | веќе видена

next