Секогаш сум оптимист, изјави еврокомесарот Јоханес Хан, по средбата со министерот за внатрешни работи, Агим Нухиу. „Очигледно, потребно е уште време. Ќе треба ...
сите 32 | | | веќе видена

Компанијата Juniversal mjuzik ги откупи правата за речиси сите необјавени песни на американскиот музичар Принс. Договорот го направиле со неговите наследници. ...
сите 15 | | | веќе видена

По вчерашните протести на членството и на симпатизери на ВМРО-ДПМНЕ, против, како што велат, притисоците на СЈО, раководството на локалниот разгранок најави ...
сите 2 | | | веќе видена

Полицајците го инсценираа убиството. Потоа и ги покажаа фотографириите по што нарачателката со радост ветила и премија. Жителка на руското гратче Орехов-Зуево ...
| | веќе видена

Англискиот моделот Кендис Колиер призна дека животот и е уништен откако нејзиниот поранешен пријател ги ипратил нејзините "слики за возрасни" на семејството, ...
| | веќе видена

next