Засега непознат сторител со огнено оружје ноќеска оштетил автомобил „опел астра“ со охридски регистарски ознаки додека возилото било паркирано во импровизирана ...
сите 12 | | | веќе видена

Министерството за образование и наука и Државниот испитен центар поради продолжување на зимскиот распуст за неколку дена го одложија полагањето на екстерното ...
сите 62 | | | веќе видена

Нашата најдобра тенисерка Лина Ѓорческа е во моментов една од најсветлите ѕвезди во македонскиот спорт. Таа настапува во квалификациите за Австралијан Опен и ...
сите 60 | | | прочитана: 205 | веќе видена

Морничаво домашно видео осамна на социјалните мрежи и предизвика бура на реакции. Имено, на снимката може да види како едно девојче дома безгрижно игра со ...
сите 4 | | | прочитана: 328 | веќе видена

Околу 20 милиони долари се пронајдени под душек на Бразилец, обвинет за перење пари во Масачусетс, САД. Тој бил вмешан во финансиски измами за милијарди ...
| | веќе видена

Ако љубовта рамо до рамо оди со сексот помеѓу партнерите, тогаш квалитетниот и убав секс е потпора и поткрепа на стабилна и цврста врска. Но овие компоненти не ...
сите 2 | | | веќе видена

next