Кога станува збор за Бразилците, ние сме навикнати на сите видови на изненадувања, но овој пат отидоа чекор понатаму и измислија нов спорт, кој нема да остави ...
| | веќе видена

Пејачката и раперт одлучија да стават крај на љубовната врска по само два месеци забавување. По два месеци романса, познатата пејачка Џенифер Лопез и раперот ...
сите 6 | | | веќе видена

На неодмна одржаниот фешн вик додека моделите одеа по модната писта на моднаta ревија, која е потпишана од страна на познатиот Келвин Клајн, жешката атмосфера ...
сите 5 | | | прочитана: 1653 | веќе видена

Луѓето велат дека вистинската убавина на човекот не е на површината, туку внатре во него. Оваа хероина е потврда на тоа. Софија Ридлингтон од Гримсби не само ...
сите 2 | | | веќе видена

    Хороскоп за 12.02.2017 година Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да направите добар избор, но постојат ситуации кои ја отежнуваат работната процена. Имате ...
сите 20 | | | веќе видена

Марија има 19 години и на прв изглед делува како и сите останти девојки, но таа многу години го крие своето вистинско лице. Зад шминката, накитот и облеката, ...
сите 3 | | | веќе видена

Кученцето Фин ја имаше истата играчка - гумено прасенце неколку пати, а кога му пораснаа забите, прасето секогаш страдаше. Неговите сопственици му купиле ново ...
сите 4 | | | веќе видена

Херојскиот чин на едно кучо го спаси животот на двегодишното детенце од сигурна смрт, за време на руската зима. Неодговорната мајка го оставило детето во ...
сите 14 | | | веќе видена

next