Јована Јоксимовиќ денес е една од најпознатите и најуспешните ТВ водителки во Србија! Таа е убава и пристојна жена. Еве како изгледаше Јована на разговор за ...
сите 7 | | | веќе видена

Генијалците поседуваат одредена острина, снаодливост и итрина на умот. Тие исто така имаат тенденција да обрнат посебно внимание на малите, навидум безначајни ...
сите 2 | | | веќе видена

До Полјаците повторно се апелирало да се јават на аларм бројот доколку забележат дека некој може да биде загрозен од студот.Новиот бран на голем студ во Полска ...
| | веќе видена

Вељко Ражнатовиќ и неговиот љубовен живот често се во центарот на вниманието. неговата нова девојка ги воодушеви сите, а новиот зет остави одличен впечаток на ...
сите 8 | | | веќе видена

Македонскиот пејач Тоше Проески е рангиран меѓу најдобрите десетина пејачи кои најубаво го препеале Џорџ Мајкл, пишува Телеграф. Австралијанскиот онлајн ...
сите 2 | | | веќе видена

По многуте пишувања дека Костадин Терзиќ ја моли Анастасија Ражнатовиќ да се смират, синот на Ѕвездан Терзиќ е фатен со нова девојка. Станува збор за Тина ...
сите 10 | | | веќе видена

Светските познати политичари ги бие глас дека се „валкани“ и дека сакаат перверзии. За љубовниот живот на Јосип Броз Тито кружат многу приказни. Книгата на ...
сите 19 | | | веќе видена

Магазинот кој постоел од 1984-тата година до доцните деведесети и успеал да ја преживее економската криза и војната во Југославија. За сите оние кои никогаш ...
сите 2 | | | веќе видена

next