Јована Јоксимовиќ денес е една од најпознатите и најуспешните ТВ водителки во Србија! Таа е убава и пристојна жена. Еве како изгледаше Јована на разговор за ...
сите 7 | | | веќе видена

Генијалците поседуваат одредена острина, снаодливост и итрина на умот. Тие исто така имаат тенденција да обрнат посебно внимание на малите, навидум безначајни ...
сите 2 | | | веќе видена

До Полјаците повторно се апелирало да се јават на аларм бројот доколку забележат дека некој може да биде загрозен од студот.Новиот бран на голем студ во Полска ...
сите 216 | | | веќе видена

Вељко Ражнатовиќ и неговиот љубовен живот често се во центарот на вниманието. неговата нова девојка ги воодушеви сите, а новиот зет остави одличен впечаток на ...
сите 11 | | | веќе видена

Македонскиот пејач Тоше Проески е рангиран меѓу најдобрите десетина пејачи кои најубаво го препеале Џорџ Мајкл, пишува Телеграф. Австралијанскиот онлајн ...
сите 2 | | | веќе видена

По многуте пишувања дека Костадин Терзиќ ја моли Анастасија Ражнатовиќ да се смират, синот на Ѕвездан Терзиќ е фатен со нова девојка. Станува збор за Тина ...
сите 11 | | | веќе видена

Светските познати политичари ги бие глас дека се „валкани“ и дека сакаат перверзии. За љубовниот живот на Јосип Броз Тито кружат многу приказни. Книгата на ...
сите 17 | | | веќе видена

Магазинот кој постоел од 1984-тата година до доцните деведесети и успеал да ја преживее економската криза и војната во Југославија. За сите оние кои никогаш ...
сите 2 | | | веќе видена

next