Се работи за девојки (пејачки) кои прво ги гледате, а потоа ги слушате. Девојки од милијарда долари. На нивните облини им завидуваат многу светски ѕвезди. Во ...
| | веќе видена

Крис Џенер (61), мајката на најпопуларните сестри Кардашијан, се мажи за 25 години помлад дечко. Таа на пролет повторно ќе застане на лудиот камен и тоа со ...
сите 4 | | | веќе видена

Легендата Елвис Присли, препознатлив по неговиот единствен стил и светкавите костими, засекогаш ќе остане во сеќавањата на луѓето. Што од неговата музика, што ...
| | веќе видена

Водителката Софија Рајовиќ на својот Инстаграм профил сподели видео од стрелање. Она што е интересно е дека куршумот и паднал во џебот на кошулата кој се ...
сите 9 | | | веќе видена

Вељко Ражнатовиќ посака да гледа филм научна фантастика со Анастасија. Младата Ражњатовиќ се изнервирала од неговата постапка, па одлучи да го сподели своето ...
сите 11 | | | веќе видена

Мојсеј Монвил Мекормак е Американец од Акрон, Охајо, кој има дарба за учење јазици што го прави експерт за странски јазици. Тоа го докажува и со совладувањето ...
сите 6 | | | веќе видена

Овен: Не си дозволувајте да се спуштите на некое ниво кое воопшто не ви прилега на вашата природа. Вашето живеење станува се подобро но внимавајте да останете ...
сите 15 | | | прочитана: 168 | веќе видена

Православните верници во јануари го прославуваат Богојавление како еден од 15-те најголеми христијански празници. Според христијанската традиција, Христос кога ...
сите 408 | | | веќе видена

Времето во Македонија ќе биде oблачно со врнежи од снег. Претпладне врнежите ќе бидат послаби и локални, а попладне почнувајќи од запад ќе се интензивираат, ...
сите 219 | | | веќе видена

next