На сите ни е познато дека бројот 13 ширум светот има репутација на несреќен, но најверојатно оваа титула ја заслужуваат и други броеви кои се сметаат за уште ...
сите 4 | | | веќе видена

Детално го опишуваа чувството додека ги носеле, им било забавно, а малку и.... Би ги испробале ли и вие ? Гаќите со вграден вибратор воопшто не се нов изум, ...
сите 28 | | | веќе видена

Фотографиите кои ги објавила на својот Инстаграм профил ги разочара нејзините фанови, кои морале да коментираат и да ја критикуваат пејачката. По долгата борба ...
сите 3 | | | веќе видена

Безбедносните камери во градот Фошан, успеале да фатат еден необичен момент. Имено еден возач на скутер, возејќи украл телефон преку прозорецот на камионот. ...
сите 8 | | | веќе видена

Уште една тажна приказна во музичкото шоу “Јас имам талент“, кога натпреварувачот Бобан Стојковиќод Ниш песната му ја посвети на својот покоен брат. ...
| | веќе видена

Водителот Огњан Амиџиќ објави шокантно видео и ги остави во неверување сите свои следбеници! Снимката почнува така што се гледаат само нозе од маж со спуштени ...
сите 12 | | | веќе видена

Кајли Џенер неодамна сподели видео на Снепчет, каде ги споделува нејзините чувства . „Причината поради која јас не зборувам на моите Снепчет видеа е бидејќи не ...
сите 2 | | | веќе видена

Пенисот на Роберто Ескуивел Кабрера е толку голем што ги допира неговите колена. Едно неодамнешно снимање им покажа дека поголемиот дел од неговиот пенис е ...
сите 13 | | | веќе видена

Двете мали дупчиња на вашата половина кои се гледаат со голо око, изгледаат како мали кругчиња, па затоа се наречени дупки. Ги имаат и мажите и жените. Кај ...
| | веќе видена

На вчерашната свечена вечера Меланија блескаше во златен фустан поради кој доби лавина од позитивни коментари, но Иванка не помина толку добро. Нејзиниот моден ...
сите 57 | | | прочитана: 155 | веќе видена

Доналд Трамп вчера во друштво на својата сопруга Меланија присуствуваше на свечената вечер во пресрет на инаугурација во Вашингтон. Меланија и нејзиниот златен ...
сите 57 | | | веќе видена

Старлетата Коко Остин секогаш привлекува внимание со својте облини. Така беше и овој ден кога била на плажа со својата ќерка. Иако нејзиното тело ни е достапно ...
сите 3 | | | веќе видена

next