Што е Добрила Кацарска: Судија или портпарол и извршител на СДСМ?


4 копии

25 катастрофи во само 10 дена, пишува на својот фејсбук-профил поранешниот пратеник на ВМРО-ДОМНЕ Илија Димовски. Во едно друго време само една ваква ...
| | веќе видена | слични

- Многумина од вас не ме познаваат, ќе се запрашаат и ќе се зачудат зошто вечерва токму јас сум еден од говорниците кој има можност да зборува овде пред вас. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Од неправда не никнува правда. Само ако се свртите позади мене, не можам ни да ги прочитам колку афери имаат од кога се дојдени на власт. Ние македонците само ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Стефан Андоновски, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ во своето вклучување во вестите на македонската телевизија зборуваше за протестот кој го организира ВМРО-ДПМНЕ ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Синот на осудениот Горан Ѓошевски вечерва сплотен со народот испрати порака од големиот протест во Скопје.Младиот Никола Ѓошевски со тага и болка зборуваше за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Синот на осудениот Горан Ѓошевски вечерва сплотен со народот испрати порака од големиот протест во Скопје. Младиот Никола Ѓошевски со тага и болка зборуваше за ...
| | веќе видена | слични

Никола ЃОШЕВСКИ, син на Горан ЃОШЕВСКИ осуден на 15 години затвор за настаните од 27 април, со говор на протетсот на ВМРО-ДПМНЕ: Многумина од вас не ме ...
| | веќе видена | слични

На почетокот сакам да се заблагодарам на ВМРО-ДПМНЕ и на претседателот г-дин Христијан Мицкоски за можноста да стојам овде гордо и исправено и да се обратам ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

22 починати во текот на вчерашниот ден од Ковид, тоа е директна вина на Комисијата за заштита од заразни болести и Венко Филипче кои преспаа цело лето без ...
сите 343 | | | веќе видена

Есенскиот бран на Ковид -19 зема се поголем замав. Бројот на заболени расте, а државите воведуваат порестриктивни мерки во обид да го спречат ширењето на ...
сите 258 | | | веќе видена

„Имам можност вечерва да говорам во пресрет на можеби најголемиот македонски национален празник – основањето на ВМРО. Практично, организацијата ВМРО, или уште ...
сите 168 | | | веќе видена

Во период кога есенскиот бран на коронавирусот е во налет, како кај нас, така и во државите од регионот и Европа, а бројот на инфицирани секојдневно расте, ...
сите 268 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва порача: Додека Заев си се забавува со некаков дигитален конгрес, и во исто време кога започна да се колне во ...
сите 253 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што е Добрила Кацарска: Судија или портпарол и извршител на СДСМ?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: