Заев е човек кој дрско лаже


3 копии
6 копии
3 копии

Во текот на најголемата криза со пандемијата на коронавирусот Мицкоски се однесуваше деструктивно, ширеше лаги и невистини дека нема доволно тестови за ковид19 ...
| | веќе видена | слични

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ смета дека новата Влада на Заев е разочарувачка бидејќи се формира со истрошени и компромитирани кадри. Од партијата велат дека тие кои ...
| | веќе видена | слични

Државата добива нова влада со стари, компромитирани и истрошени транзициски кадри. Македонија добива нова влада со криминални кадри оптоварени со по десетина ...
| | веќе видена | слични

СДСМ молчи за најголемиот грабеж со испумпување пари од државата преку струмичка агенција за обезбедување. 21 милион евра се извадени од буџетот за две години, ...
| | веќе видена | слични

Дали утре ќе излезат на прес-конференција и ќе кажат чесноста е предавство или дека солидарноста е омраза? Многу тешка ситуација во опозициската ВМРО-ДПМНЕ, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 319 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 144 | | | веќе видена

Се што бара Бугарија веќе е прифатено од страна на премиерот Зоран Заев, а сега остана само последниот чин односно спроведувањето на бугарските услови по ...
сите 276 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев е човек кој дрско лаже

Од:
До кого (е-маил):
Порака: