„Мојата девојка сака секс со мене само ако нејзините пријателки ни се придружат“

Тој повеќе не сака секс со пријателкiте на неговата девојка, па затоа го прашува за совет психотерапевтot Деидре. Мојата девојка сака секс мене само ако може ...
| | веќе видена | слични

Универзумот знае кои луѓе се сродни души и знае кога вие ќе ја сретнете вашата. Па затоа, кога ќе ја сретнете, ќе се чувствувате како да ја знаете сто години. ...
| | веќе видена | слични

Интензивната интимна привлечност навистина може да го замати здравиот разум и интуицијата дури и кај најразумните луѓе, а причината за ова лежи во основните ...
| | веќе видена | слични

Речиси секоја жена порано или подоцна сака да се смири и вдоми покрај еден маж. Но, без ралика дали ќе се омажите или не, сигурно веќе знаете дека бракот не ...
| | веќе видена | слични

 Еленор Рузвелт е најдобар пример за жена која успеала да излезе од сенката на прва дама на САД и да стапне во чевлите на активист, дипломат и политичар. ...
| | веќе видена | слични

 Да се одржи интимноста барем приближно до фазата на меден месец од врската е навистина тешка работа... Помислете на миг на почетокот од вашата врска. Сетете ...
| | веќе видена | слични

Некогаш најдобриот совет ќе го добиете од вашиот татко или најдобриот пријател Честопати прво ќе ги игнорирате нивните добронамерни совети, но со тек на време ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев вечер на заедничка средба ќе ги информира партиите од владината коалиција за договорот за влегување на Алтернатива во Владата. Средбата со ...
сите 591 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 323 | | | веќе видена

Заменик помошникот државен секретар на САД, Габриел Ескобар денеска во Скопје изјави дека САД работи интензивно Македонија да добие брз старт на преговорите со ...
сите 219 | | | веќе видена

Освен за криминалот и полнењето на своите џебови, Зоран Заев и неговите пиуни не мрднаа со прст за да се спречи оваа енергетска криза, која се одразува на ...
сите 376 | | | веќе видена

Познатиот адвокат Јанаки Митровски жестоко ја прокоментира најавата на Заев за странски експерти и оспорувањето на правосилни пресуди за случаите Диво Насеље и ...
сите 23 | | | веќе видена

Смртта на актерот Славиша Кајевски ги најде затечени многу од неговите најблиски, пријателите и колегите. Откако утрово од Македонскиот народен театар објавија ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Мојата девојка сака секс со мене само ако нејзините пријателки ни се придружат“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: