Николоски: ЗАЕВИ СООЧЕНИ СО ПОРАЗ БЕГААТ ВО БУГАРИЈА и ги селат фирмите (ДОКУМЕНТИ+ВИДЕО)


На крајот сме од изборната кампања за предвремените парламентарни избори во 2020-тата година. Победата на ВМРО-ДПМНЕ, промената во Македонија е веќе извесна. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

На 15 јули победуваме, победуваме убедливо. Десетици илјади луѓе секој ден се приклучуваат на нашата кампања, десетици илјади луѓе секој ден даваат поддршка на ...
| | веќе видена | слични

Почитувани пријатели од 4тата Изборна единица, ве повикувам на масовна излезеност на 15 јули за да ги направиме заедно промените во Македонија! Нашата цел е ...
| | веќе видена | слични

Конечно, цела јавност гледа како звучи сечено-лепено, реагираат од СДСМ по објавената аудио-снимка од 12 минути со гласот на Зоран Заев во која се споменува ...
| | веќе видена | слични
7 копии
3 копии

Конечно слушнавме како звучи сечено-лепено, ама заборавиле да го исечат она марш на претседателот Зоран Заев, велат од СДСМ по објавувањето на аудио-запис од ...
| | веќе видена | слични
4 копии

На последниот ден од кампањата за парламентарните избори и официјално зариба машината за лажни вести во белиот дворец. Конечно цела јавност гледа како звучи ...
| | веќе видена | слични

За да ја зачуваме Македонија и да може да ја обновиме во темелите во кои е удрена, потребно е на 15ти Јули огромна, референдумска излезност! Потребно е да ...
| | веќе видена | слични

СДСМ испрати соопштение за објавените нови „бомби“. Иако јавноста имаше можност да слушне што точно кажува екс-премиерот, од неговата партија го прават народот ...
| | веќе видена | слични

СДСМ објави соопштение за новата „бомба“ која денеска беше објавена и каде наводно се слуша гласот на лидерот на партијата, Зоран Заев, а е монтирана и сечена. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Протестите во Либан поради големата експлозија во Бејрут продолжија и вечерва, иако Владата на Хасан Диаб си даде оставка. Протестите во Либан започнаа само ...
сите 595 | | | веќе видена

Ќе се дефинираат ли моделите за стартот на новата учебна година? И денеска остануваат многу прашања отворени за кои ќе разговараат претставниците на ...
сите 282 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 117 | | | веќе видена

Течат последните неколку дена во кој претседателот Пендаровски треба да го даде мандатот за формирање на влада согласно резултатите од изборите на 15 јули. ...
сите 194 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Николоски: ЗАЕВИ СООЧЕНИ СО ПОРАЗ БЕГААТ ВО БУГАРИЈА и ги селат фирмите (ДОКУМЕНТИ+ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: