Мешовитата комисија е експертско тело, а не политичка алатка


6 копии
7 копии
4 копии
9 копии
9 копии

Како главна фигура на југословенскиот црн бран (филмови од 1960-те и раните 1970-ите со различен нетрадиционален пристап, општествена критичност и црн хумор), ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Собранието, Талат Џафери во емисијата „10 МИНУТИ“ на ТВ21 истакна дека според Деловникот, неуставно е доделувањето на мандат без да има избран ...
сите 781 | | | веќе видена

Организацијата вели дека дека пристапот до вода, образование, здравствена заштита, како и до домовите, би можел да биде ограничен Најмалку три деца се убиени, ...
сите 641 | | | веќе видена

УШТЕ НЕМА ДОГОВОР ЗА ВЛАДА Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, на денешната прес-конференција, одговарајќи на новинарско прашање, рече дека имал само ...
сите 124 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мешовитата комисија е експертско тело, а не политичка алатка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: