Николоски: Време е за одговорност без разлика за кого се работи (ВИДЕО)


2 копии
4 копии

Има драстична разлика во делот на економијата помеѓу нас и СДСМ и тоа го препознаваат граѓаните. Ако во нешто има ВМРО-ДПМНЕ не двојбено позитивно мислење тоа ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Александар Николоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во изборна единица 4, во интервју за Македонската телевизија истакна дека со Обновата ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Александар Николоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во изборна единица 4, во вечерашното интервју за Македонската телевизија посочи дека ...
| | веќе видена | слични

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на ИЕ 4, Александар Николоски ги повика жителите на Валандово да се обединат и масовно, референдумски да излезат на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски, носител на листата на кандидати за пратеници во ИЕ 4 вечерва од Гевгелија порача дека на 15 јули треба да ...
| | веќе видена | слични

Александар Николоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во изборна единица 4, во вечерашното интервју за Македонската телевизија, нагласи дека ...
| | веќе видена | слични

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски и носител на листа во изборна единица 4, денеска пред граѓаните на општина Богданци Заеднички да ги ...
| | веќе видена | слични

Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ денеска оствари средба со граѓаните во Богданци каде рече дека таму се чувствува како дома и дека секогаш му е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Независниот синдкат на камионските работници Страшо Јованов, тврди дека екс-министерката за труд и социјална политика Мила Царовска е ...
сите 226 | | | веќе видена

Поранешната обвинителка од СЈО, Ленче Ристоска вчера вечерта преку Фејсбук силно реагираше на изјават на претседателот Стево Пендаровски од Пелинце, кој кажа ...
сите 39 | | | веќе видена

Во знак на благодарност за нивниот ангажман, Исламската верска заедница донираше пакети со месо од курбаните во Гостивар на медицинските сестри Албанки. ...
сите 111 | | | веќе видена

Претседателот на ДУИ Али Ахмети денеска по завршување на конститутивната седница на Собранието изјави дека преговорите за формирање нова влада може да почнат, ...
сите 170 | | | веќе видена

„Во белиот дворец се уште не можат да се помират со поразот што го доживеаја на 15 јули и затоа ВМРО-ДПМНЕ секојдневно бара ново алиби. Колку и да се обидува ...
сите 22 | | | веќе видена

СВР Битола - Одделението за криминалистичка полиција, во соработка со Единицата за крвни и сексуални деликти од Секторот за општ и насилен криминал во БЈБ и ...
сите 255 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Николоски: Време е за одговорност без разлика за кого се работи (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: