Сетиен во Барса ги сака Нејмар, Лаутаро и Пјаниќ


2 копии

Луис Фиго по 20 години од трансферот во Реал Мадрид се пожали за третманот кој го добил на Камп Ноу кога беше гаѓан со свинска глава, вели дека немало таков ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот легендарен португалски репрезентативец и член на Барселона и Реал Мадрид, Луис Фиго се реши да проговори за трансферот кој направи фудбалски ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Португалскиот фудбалер Луис Фиго го шокираше фудбалскиот свет пред 20 години кога реши да ја напушти Барселона и да потпише за најголемиот ривал, Реал Мадрид. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Малку фудбалери постојат кои што можат да се пофалат дека го одбиле Реал Мадрид. Еден од нив е Лорен Етаме Мајер, некогашен фудбалер на Арсенал. Овој Камерунец ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Орце Ѓорѓиевски, Член на ИК во ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за тоа дека треба да има сериозни реформи во ...
сите 740 | | | веќе видена

Од понеделник најверојатно нема да има никакви рестрикции во движењето, најави министерот за здравство, Венко Филипче, но предупреди дека ова треба да биде ...
сите 301 | | | веќе видена

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи на прес-конференција изјави дека постои индивидуална одговорност за големиот број на заразени ...
сите 458 | | | веќе видена

Ако се потврди денешната бројка, која според неофицијални информации може да достигне и над 200, следната мерка што ќе биде воведена е полициски пунктови на ...
сите 282 | | | веќе видена

Убиството на Џорџ Флојд ги крена граѓаните на САД на масовни протести во кои бараат конечно да се искорени расизмот. Веќе неколку дена низ речиси сите големи ...
сите 276 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сетиен во Барса ги сака Нејмар, Лаутаро и Пјаниќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: