Уште еден европски гигант пред банкрот

Во соблекувалната на францускиот шампион ПСЖ постојат два клана, така тврдат француските медиуми. Спортскиот директор на клубот, Леонардо направил проблем, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Поранешниот тренер на Јувентус и Милан, Масимилијано Алегри е подготвен да се врати на работа по едногодишна пауза, јавуваат италијанските медиуми. Тој го ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот тренер на Јувентус по заминувањето од Торино си зеде едногодишен одмор, но италијанската „Ла Стампа“ пишува дека нов клуб на Алегри треба да биде ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нападно очигледно е дека од сите партии само во СДСМ половина од раководтсвото или се заразени, или се во карантин, почнувајќи од претседателот на СДСМ Зоран ...
сите 441 | | | веќе видена

Откако настана забуна кај дел од граѓаните, дека со полицискиот час од вечерва од 21 часот па се до понеделник до 5 часот, не се опфатени општините од ...
сите 222 | | | веќе видена

Се наоѓаме во тешка ситуација, има луѓе кои се однесуваат тотално неодговорно. Мислам дека неодговорноста на Бујар Османи и на поранешната и на сегашната ...
сите 336 | | | веќе видена

Двајца полицајци биле застрелани, а трет бил прободен во судир со осомничен во Бруклин доцна во средата вечерта, пренесува „Њујорк пост“.Престрелката се ...
сите 322 | | | веќе видена

Техничкиот премиер по втор пат е во излоација и вели дека се е нормално, дека ситуацијата и покрај короната и овие високи бројки на новозаразени во едно ...
сите 202 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уште еден европски гигант пред банкрот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: