Професорката Наумовска нов член на Надзорниот одбор на Прокредит банка

Елена Наумовска е избрана за член на Надзорниот одбор на Прокредит банка, објави банката. Наумовска е професор на Економскиот факултет и во Надзорниот одбор ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Стопанска банка а.д. Битола преку соопштение на Македонска берза ја известува јавноста за измени во органите на управување односно Надзорниот одбор на ...
| | веќе видена | слични

Стопанска банка АД – Скопје ги известува своите почитувани клиенти дека п оради спроведување на редовна надградба на информатичката технологија, Банката ...
| | веќе видена | слични

Останато

Десетици изјави на македонските политичари поврзани со проблемот со Бугарија наведуваат на тоа дека подобар исход во разговорите официјално Скопје очекува по ...
сите 402 | | | веќе видена

По интензивните врнежи од дожд претходниот викенд, реките во Кичевско-бродскиот регион за час го подигнаа нивото и како резултат на зголемениот водостој тие се ...
сите 185 | | | веќе видена

Зградата на конгресот во Вашингтон е безбедна потврдуваат полициски извори од Вашингтон. Демонстраните кои беа внатре ја напуштија зградата и полицијата и ФБИ ...
сите 104 | | | веќе видена

Македонија останува последна земја во регионот што се уште ги чека вакцините против КОВИД. Од македонското претставништво на Светската здравствена организација ...
сите 200 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Професорката Наумовска нов член на Надзорниот одбор на Прокредит банка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: