Претседателот на Барселона е разочаран од Гризман


4 копии

Веќе одреден период се шпекулира дека Иван Ракитиќ ќе си замине од редовите на Барселона во летниот преоден рок. За хрватскиот интернационалец има интерес од ...
| | веќе видена | слични

Жозе Мурињо е препознатлив по тоа што никогаш не ги штеди своите играчи во јавноста, а во својата кратка етапа која ја има во Тотенхем, во ваква ситуација се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Барселона е заинтересирана за играчот од средниот ред на Тотенхем, Танги Ндомбеле. Според „Скај Спортс“, каталонскиот клуб има намера да вклучи играчи во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На состаноци со угостителите се работи на разјаснување и поправање на протоколите со цел да се олесни работата на носителите на оваа дејност и да се заштитат ...
сите 252 | | | веќе видена

Едно девојче било снимено како вреска од болка откако полицијата наводно го испрскало со солзавец на протестите кои што се случуваат во САД поради смртта на ...
сите 352 | | | веќе видена

Смртта на Џорџ Флојд е предизвикана од застој на срцето, стои во заклучокот на патологот на округот Хенепин после завршната аутопсија спроведена над телото на ...
сите 268 | | | веќе видена

Режисерот Борис Дамовски на својот фејсбук профил вечерва го посочи нееднаквиот аршин кон лидерот на опозицијата Христијан Мицкоски и првиот човек на ...
сите 198 | | | веќе видена

Мерките за ограничено движење за време на претстојниот продолжен викенд во Скопје ги предлагаме за сите општини, бидејќи градот практично е една функционална ...
сите 90 | | | веќе видена

Вечерва на „Топ Тема“ Арбен Зибери посочи дека Комисијата за заразни болести ниту еднаш нема посочено дека е време или не е време за избори. Очигледно е дека ...
сите 170 | | | веќе видена

Вечерва во емисијата „Топ Тема“ гостуваше директорот на јавно здравје, Арбен Зибери кој што посочи дека поради новостаната ситуација со нагло зголемување на ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Претседателот на Барселона е разочаран од Гризман

Од:
До кого (е-маил):
Порака: