Мицкоски: На економијата и требаат итни мерки и пари веднаш


2 копии

Дозволете ми најпрвин да ја искористам оваа можност да ви посакам многу здравје Вам и на вашите семејства, на сите оние кои се инфицирани од Ковид-19 вирусот ...
| | веќе видена | слични

Центарот за комуникации со јавноста на СДСМ испрати реакција на изнесени ставови на Христијан Мицкоски. Ја објавуваме во целост: Христијан Мицкоски продолжува ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Христијан Мицкоски продолжува да се однесува несериозно во време на сериозна здравствена и економска криза и наместо конструктивност, тера политиканство и ...
| | веќе видена | слични

Дарко ЈАНЕВСКИ СДСМ не сака ни да чуе за опозициониот предлог да се искористат парите од вториот и задолжителен пензиски фонд за да му се помогне на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој се наоѓа во самоизолација откако имаше интервју со заразениот новинар, се обрати на јавноста преку видео порака. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Да се оди на избори или не прашање е сега. Шекспировата дилема во македонски услови на пандемија се наметнува поради зголемениот број на заболени и починати од ...
сите 591 | | | веќе видена

Речиси една недела мина откако по посебени протоколи угостителските објекти ги отворија вратите за посетителите, но според тоа што може да се забележи повеќето ...
сите 298 | | | веќе видена

„Јас во СДСМ сретнав многу добри луѓе, многу квалитетни луѓе. Сретнав луѓе кои се со огромни квалитети, луѓе кои сакаат промени, но тие луѓе ги нема во врвот ...
сите 174 | | | веќе видена

Со засега двајца од повисоките функционери во партијата заразени, технички премиер повторно приморан да седи дома, сите кандидати од цела изборна единица во ...
сите 151 | | | веќе видена

Од „заробена држава“ денеска сме најпозитивниот пример во регионот. Ја обезбедивме сигурната иднина на граѓаните, изјави генералниот секретар на СДСМ, Љупчо ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: На економијата и требаат итни мерки и пари веднаш

Од:
До кого (е-маил):
Порака: