Дибала открива: Пред неколку денови бевме навистина лошо

2 копии

Ѕвездата на Јувентус, Пауло Дибала беше еден од играчите од Серија А кои беа позитивни на КОВИД 19 и се изборија со коронавирусот. Дибала проговори за ...
| | веќе видена | слични

Пауло Дибала пред шест дена потврди дека тој и неговата девојка имале позитивни тестови на коронавирус, но откако Аргентинецот јавно откри дека се чувствува ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Според неговите зборови докторите не се херои, туку некој друг... Легендарниот шпански голман Пепе Реина кој што моментално брани на голот на Астон Вила, тврди ...
| | веќе видена | слични

Шпанскиот голман и член на англискиот Астон Вила Пепе Реина откри дека минатата седмица ги имал сите симптоми на корона вирусот. Тој посочи дека се изолирал од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 138 | | | веќе видена

Претседателот на Хрватска Зоран Милановиќ рече дека државата треба да испрати економски јасна порака за бората против епидемијата на коронавирус , дека секој ...
сите 222 | | | веќе видена

Во хотелот „Монтенегро“ кај Велес од синоќа престојуваат во карантин 42 македонски државјани кои престојувале во Малта, а кои вчера попладнето беа вратени во ...
сите 95 | | | веќе видена

Сега сте во возот за преговарање и тој ја напушти станицата, вели евроамбасадорот Самуел Жбогар во интервјуто за МИА. - Земјите членки конечно се согласија за ...
сите 338 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Кочани поднесе предлози за изрекување казни од по 2 000 евра за 15 лица за непостапување според здравствените прописи за време на ...
сите 305 | | | веќе видена

На истата владина седница на која ќе се расправа за доброволно откажување од платата на Рената Дескоска од 70 илјади денари, на братучедот на Дескоска, Николче ...
сите 69 | | | веќе видена

Заев не обезбеди пари навреме, ќе плаќаме скапи камати, потребно е итно спроведување на антикризните мерки Факти кои го одбележаа денот: 1. Заев не обезбеди ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дибала открива: Пред неколку денови бевме навистина лошо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: