#SediSiDoma: Како да заборавивме сите во каква убавина живееме (Фото)


Охрид, 28. март 2020 (Inpress) – Повторно сме сведоци на пропаѓањето на охридското „Островче“, кое е немоќно под ударот на времето и силата на Охридското ...
| | веќе видена | слични

Охрид, 26. март 2020 (Inpress) – Веста дека угостителите ќе ги одјават работниците, ако Владата не им помогне, беше една од најкоментираните изминативе 24 ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 742 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека пациентот од Куманово кој почина на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби во Скопје бил заболен од ...
сите 209 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, заменичката на претседателот на Владата и министерка за одбрана Радмила Шекеринска и ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

#SediSiDoma: Како да заборавивме сите во каква убавина живееме (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: