#СедиДома GG Подкаст

Поради веројатно технички проблеми оваа епизода на GG за жал не е во целост достапна на YouTube, или барем сè уште не е достапна, но може да го прегледате ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Специјалната епизода од серијата „Пријатели“, што требаше да ја собере старата екипа на актери е откажана поради коронавирусот. Снимањето што беше предвидено ...
| | веќе видена | слични

Останато

СКОК НА БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ ОД КОВИД 19 Mинистерот за здравство, Венко Филипче денеска на прес-конференција изјави дека има 24 нови заразени со коронавирусот. ...
сите 744 | | | веќе видена

Резултатите од тестовите за коронавирус на сите лица од Кавадарци кои биле во контакт со заразените сопружници се негативни, информираше денеска директорот на ...
сите 128 | | | веќе видена

Во овие времиња мора да мислиме, не само на она кој колку зема плата, туку и да покажеме солидараност, истакна синоќа потпретседателот на СДСМ, Дамјан ...
сите 71 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Ресен поднесе предлози за издавање казнени налози за три лица заради кривично дело – непостапување според здравствени прописи за ...
сите 276 | | | веќе видена

Со вчерашните нови 15.000 случаи, САД со вкупно околу 83.000 заразени за околу 1.000 ја претекнаа Кина во вкупниот број заболени од коронавирус. Во Италија ...
сите 617 | | | веќе видена

Денес на пресконференција на министерот Венко Филипче беше запрашан за состојбата на коронавирусот во Велес.На министерот му беше посочено дека во изјавите на ...
сите 285 | | | веќе видена

Една ноќ пред да летаат назад во Македонија дел од Македонците кои во земјава со хуманитарен лет треба денеска до пладне да се вратат од Германија немаа ...
сите 233 | | | веќе видена

Граѓаните воглавно ја почитуваат мерката за ограничување на движењето и покажуваат високо ниво на совесност, иако се забележани одредени отстапувања, изјави ...
сите 269 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

#СедиДома GG Подкаст

Од:
До кого (е-маил):
Порака: