ВЕЧЕРВА: Аптека пред затворање, вработените НАПАДНАТИ И ОГРАБЕНИ


2 копии

За време на викендот скопската полиција интервенирала неколку пати поради тепачи и нарушување на јавниот ред и мир. „На 01.03.2020 во 18.30 часот било ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Синоќа пред полноќ во скопската полиција било пријавено дека на булеварот „Февруарски поход“ бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебната пресметка помеѓу С.П. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Подобро сите да стиснеме заби два месеци, со цел секој да може да има приход, отколку да се доведе во прашање генералната исплата на платите. Вака лидерот на ...
сите 548 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа се регистрирани 18 нови случаи на коронавирус во земјата, објави министерот за здравство Венко Филипче на својот Фејсбук профил. Тој ...
сите 557 | | | веќе видена

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 134 | | | веќе видена

Земјава најверојатно во јуни ќе ги стартува преговорите со Европската Унија. Во интервјуто за Фактор, претседателот на СДСМ, Зоран Заев, зборуваше за тоа какви ...
сите 399 | | | веќе видена

Граѓаните се загрижени бидејќи Владата нема јасен план и стратегија за справување со економскмите последици како резултат на пандемијата на коронавирусот, ...
сите 186 | | | веќе видена

Една од жртвите е 31 годишен скопјанец. Нови 18 заразени во државата. Министерот Филипче предупредува дека бројките на заразени и жртви ќе растат. Директорката ...
сите 576 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВЕЧЕРВА: Аптека пред затворање, вработените НАПАДНАТИ И ОГРАБЕНИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: