Трагедија во рудник во Прилеп, почина работник

Семејно насилство во Битла, пријавено вчера во СВР Битола. „Вчера во 20,00 часот во СВР Битола, 28-годишна жена од Битола, пријавила дека во нивниот дом од ...
| | веќе видена | слични

Вчера во 15 часот и 40 минути било пријавено дека во Куманово, на улица „Доне Божинов“ се случила сообраќајна незгода помеѓу два автомобили и автобус. Имено се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Во Куманово досега се регистирани 85 случаи на заболени лица од коронавирус. Само во текот на вчерашниот ден се забележани 23 нови случаи. Општина Куманово ...
сите 751 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 192 | | | веќе видена

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Трагедија во рудник во Прилеп, почина работник

Од:
До кого (е-маил):
Порака: