Motorola Edge Plus: Се што знаеме!


Motorola нема претставено премиум флегшип уред веќе неколку години. Но, во декември, компанијата најави дека оваа година планира да го промени тоа:. Сега за ...
| | веќе видена | слични

Отпакувањето на еден од најинтересните уреди кои беа претставени на почетокот од оваа година!. Galaxy Z Flip е еден од најуникатните уреди кои беа претставени ...
| | веќе видена | слични

Во овој месец следната година, Samsung ќе ги претстави новите Galaxy S30 модели. Ова се првите карактеристики кои ги очекуваме од нив:. Исто како и оваа ...
| | веќе видена | слични

Apple планира да ги претстави своите нискобуџетски iPhone модели во првата половина од годината. Меѓу нив е и следбеникот на фаворитот меѓу фановите - iPhone ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Со чартер летови од Загреб и од Ла Валета во Малта, денеска почнува враќањето во земјава на дел од македонските граѓани затекнати во странство.Државниот ...
сите 373 | | | веќе видена

Здравствените работници во Штип се разочарани и лути, бидејќи дел од лицата кои се во самоизолација, но и членови на нивните семејства се шетаат низ населените ...
сите 244 | | | веќе видена

Во своето јавно обраќање до премиерот Оливер Спасовски и министерката за финансии Нина Ангеловска, група стопанственици од Кочани бараат да се замрзнат ратите ...
сите 211 | | | веќе видена

Од кризниот штаб за коронавирусот во Белгија даваат неколку детали околу првиот случај на заразено домашно милениче со коронавирусот. Мачката, инфицирана од ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Motorola Edge Plus: Се што знаеме!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: