Хорор: Фудбалер со сета сила се удри во ѕидот позади голот, Брзата помош никаде ја немаше (Видео)

Фудбалерите на резервниот тим на Лас Палмас се натпреваруваат во третата лига по ранг во Шпанија, а Саул Коко е оној кој засекогаш ќе го памти дуелот против ...
| | веќе видена | слични

Наставник од Гранада смисли тест за неговите ученици од 4. Одделение со четири математички прашања поврзани со пораншената ѕвезда на ЛА Лејкерси, Коби Брајант. ...
| | веќе видена | слични

Мануел Нојер имаше огромни проблеми да ги надмине тешките повреди и му беше потребно време да се врати во препознатливата форма, но очигледно последните ...
| | веќе видена | слични

Навивачите на Реал Мадрид синоќа ремизираа на домашен терен против Селта Виго (2:2) во 24. коло од Ла Лига. Кралскиот клуб успеа да стигне до пресврт за 2:1 со ...
| | веќе видена | слични

Ракометарот на Ним, Елоим Пранди, ги надмина мајсториите на Кирил Лазаров и некои други кои во последна секунда даваа голови од девет метри со жив ѕид пред ...
| | веќе видена | слични

Останато

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 191 | | | веќе видена

СВР-Струмица вчера поднесе 29 кривични пријави за прекршување на забраната за движење, од кои 25 пријави за 27 лица се поднесени до ОЈО Струмица и две пријави ...
сите 529 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев денеска оствари средба со унгарскиот министер за надворешни работи Петер Сијарто кој беше на еднодневна посета на нашата земја и ...
сите 213 | | | веќе видена

Општинскиот кризен штаб на Куманово на денешната на 23. седница предлага до министерствата за здравство и труд и социјална политика да го регулираат со ...
сите 202 | | | веќе видена

Почина 80 годишна жена од Штип на Клиниката за Инфективни болести во Скопје. Жената која ја загуби битката со коронавирусот најпрвин се лекуваше на штипското ...
сите 206 | | | веќе видена

Над 100.000 хируршки интервенции, 700.000 реализирани прегледи и над 16.500 новородени бебиња и детски насмевки ја одбележаа деценијата зад нас, во која над ...
сите 68 | | | веќе видена

Агенцијата за млади и спорт денеска ја објави постапката за аплицирање и добивање на државна помош за спортистите и спортските работници во периодот на ...
сите 220 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хорор: Фудбалер со сета сила се удри во ѕидот позади голот, Брзата помош никаде ја немаше (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: