Ова се чекаше: Џастин Тимберлејк проговори за прељубата


Нема ништо послатко од заедничките моменти со нашите деца . Такви слатки моменти редовно споделува и фудбалерот на Јувентус, Кристијано Роналдо. Фудбалерот се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

38-годишниот Џастин Тимберлејк јавно упати извинување до својата сопруга Џесика Бил, откако беше снимен како разменува нежности со колешката Алиша Ваинрајт. ...
| | веќе видена | слични

Фотографиите од таблоидот The Sun покажуваат дека тие пиеле алкохол, се допирале и се држеле раце. Во моментов во Њу Орлеанс, тие го снимаат филмот „Палмер“, а ...
| | веќе видена | слични

Останато

Секаде во светот се попишуваат граѓани кои живеат во одредена земја, само пописот по стадарди и методологија на Заев не е така. Законот за попис кој што насила ...
сите 563 | | | веќе видена

Русија започна кривично гонење против полицаец кој е обвинет за протекување податоци кои би можеле да помогнат во откривањето на трујачот на Алексеј ...
сите 235 | | | веќе видена

Полициски службеници и Државниот пазарен инспекторат вчера извршиле контрола по угостителски објекти во врска со ,непостапување според здравствените прописи за ...
сите 433 | | | веќе видена

Коалицијата „Маргини“ бара Собранието итно да го изгласа новиот состав на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација (КСЗД) за да може да почне со ...
сите 109 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 144 | | | веќе видена

Нови 400 случаи на КОВИД-19, 11 починати и 206 оздравени пациенти се евидентирани во последните 24 часа. Како што соопшти Министерството за здравство, ...
сите 434 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова се чекаше: Џастин Тимберлејк проговори за прељубата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: