Шестгодишно девојче од Велика Британија го освои Килиманџаро

2 копии

Останато

Портпаролката на руското Министерство за надворешни работи, Марија Захарова изјави дека Соединетите Американски Држави, пред да го изговорат зборот „закон“, ...
сите 402 | | | веќе видена

Она што е важно е меѓународната поддршка којашто е евидентна, деновиве ја добиваме буквално од цела Европа, се надевам на позитивен исход искрено, но останува ...
сите 522 | | | веќе видена

„И Барон Минхаузен е подобар од Шилегов, тој ќе изгуби без разлика кој му е противкандидат“, порача денеска опозициската ВМРО-ДПМНЕ, која го обвини ...
сите 298 | | | веќе видена

Владата утре на седница ќе ги разгледува двете законски решенија кои се однесуваат на најавеното намалување на ДДВ на електричната енергија и воведувањето ...
сите 258 | | | веќе видена

Во Македонија пред крајот на месец јуни се уште нема вакцини. Големите вакцинални пунктови се затворени а надлежните секој ден најавуваат дека вакцините ќе ...
сите 140 | | | веќе видена

Проблеми за Шкотланѓаните пред клучниот меч против Хрватска со кој ќе се решат сите дилеми околу пласманот во елиминационата рунда на Европското првенство. ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шестгодишно девојче од Велика Британија го освои Килиманџаро

Од:
До кого (е-маил):
Порака: