Шестгодишно девојче двапати го освои Килиманџаро

4 копии

Останато

Поранешниот претседател на САД, Доналд Трамп не го поддржа американско-рускиот самит, нарекувајќи го состанокот на американскиот претседател Џо Бајден и ...
сите 420 | | | веќе видена

Малата Лара вчера наполни една година, а еден од гостите на нејзиниот роденден беше министерот за здравство Венко Филипче. А Лара, иако има само една година, ...
сите 141 | | | веќе видена

Република Северна Македонија не може да ги започне преговорите за членство во ЕУ без да го исполни потребните услови, изјави денеска лидерот на бугарската ...
сите 593 | | | веќе видена

Ден по официјалните средби што македонската владина делегација ги имаше во Софија со Бугарските претставници, свој настап на Бугарската Национална Телевизија ...
сите 79 | | | веќе видена

Угостителите реагираат на апсурди во протоколите за работа, откако здравствените власти ги укинаа рестрикциите. Велат дека нејасно е зошто од една страна се ...
сите 143 | | | веќе видена

„Зоран Заев и СДСМ ги поделија граѓаните на граѓани од прв и граѓани од втор ред.Граѓани од втор ред се огромното мнозинство кои не можат да го преживеат ...
сите 84 | | | веќе видена

Зголемувањето на еколошката такса за горивата нема драстично да ја намали потрошувачката, но зголемените цени негативно ќе влијаат на стандардот на граѓаните. ...
сите 241 | | | веќе видена

Oпозициската ВМРО-ДПМНЕ се ребрендира. „Македонија за сите луѓе“ е мотото на новата политичка стратегија на ВМРО-ДПМНЕ. Неа претседателот Христијан Мицкоски ...
сите 198 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шестгодишно девојче двапати го освои Килиманџаро

Од:
До кого (е-маил):
Порака: