По повод Денот на ослободување на Скопје, планинарите ќе го искачуваат Љуботен


Останато

ВМРО-ДПМНЕ најави дека денеска во Скопје ќе постави блокади пред Владата, пред Министерството за надворешни работи и пред Министерството за правда од 16 до 17 ...
сите 695 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 39 | | | веќе видена

Антон Кутев, пратеникот од Бугарската социјалистичка партија, смета дека секој постигнат договор ќе биде залуден доколку Бугарите не ги убедат Македонците дека ...
сите 187 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

По повод Денот на ослободување на Скопје, планинарите ќе го искачуваат Љуботен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: