Знаете ли што се случува доколку кивнете со отворени очи?

Навистина е многу тешко е да се најде чиста, длабока, искрена и вечна љубов . На девојките кои се сингл подолг период им се чини незамисливо да го најдат ...
| | веќе видена | слични

 „Понекогаш, кога имате чувство дека тонете во темница, можеби едноставно сте семе кое штотуку е засадено“. Никогаш не престануваме да еволуираме, да се ...
| | веќе видена | слични

 За нив велат дека се најнеразбирливиот знак во хороскопот. Силните и мистериозни Скорпии се управувани од планетата на моќта и контролата Плутон и планетата ...
| | веќе видена | слични

 20-ите се најубавите, безгрижни години од животот, кога девојките треба да уживаат, да се запознаваат себеси и да доживуваат различни животни искуства. Оние ...
| | веќе видена | слични

Кога сте си ја замислувале идеалната врска, животниот сопатник во вашите фантазии ги задоволувал сите ваши критериуми и очекувања. Што кога ќе ја најдете таа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во Скопје хоспитализрани се 43 нови пациент поради компликации од корона вирусот. Вкупно 478 лица сомнителни и ...
сите 495 | | | веќе видена

Мишел Платини уште вчера изрази огромно жалење за неверојатната загуба на светскиот фудбал со смрта на Диего Армандо Марадона, човек кој беше негов голем ривал ...
сите 264 | | | веќе видена

Компанијата „Астразенека“ и Универзитетот Оксфорд признаа дека настанала грешка при тестирањето на вакцината против коронавирус, што покренува многу прашања во ...
сите 98 | | | веќе видена

На вчерашното интервју на Заев реагираше и претседателот Пенадаровски. Во интервју за Дојче веле вели дека решението на спорот со Бугарија е можно само со ...
сите 258 | | | веќе видена

Повеќе кукли облепени со пораки да запре родовото и семејното насилство врз жените, беа поставени вчера во центарот на Бон, Германија. Станува збор за ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Знаете ли што се случува доколку кивнете со отворени очи?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: