Манчестер Јунајтед веќе одржал разговори со играч кој ќе биде огромно засилување доколку пристигне во јануари


Англиските медиуми пренесуваат дека Манчестер Јунајтед одржал преговори со пртеставниците на Тотенхем, но и на Кристијан Ериксен за можен трансфер на Данецот ...
| | веќе видена | слични

Главната цел на Јувентус оваа сезона е да ја освои Лигата на шампиони, а доколку тоа не се случи, Маурицио Сари ќе добие отказ, тврди „Еуроспорт“. Познатиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тотенхем има големи маки за да го убеди квартетот стандардни првотимци да ги продолжат договорите. На англискиот репрезентативец Дани Роуз, сега му се ...
| | веќе видена | слични

Управата на Тотенхем во изминатиов период се обидуваше да заврши тешка работа, односно да наговори четворица клучни играчи да ја продолжат соработката со ...
| | веќе видена | слични

Дани Олмо, кретивниот офанзивец на Димано Загреб, ги брои последните денови како член на хрватскиот гигант. За неговите услуги неколку европски гиганти ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По силните реакции во јавноста откако се случи инцидент во „Охис“ претставници на иницијативата 02 во дебатните емисии констатираа дека многу прашања останаа ...
сите 250 | | | веќе видена

На прав пат сме! Ги покачуваме пензиите со најголемиот износ во последните 20 години – од 700 до 730 денари почнувајќи од јануари 2020 година. Заедно со ...
сите 222 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, заедно со секретарот за меѓународна соработка Тимчо Муцунски, денеска оствари средба со Aмбасадорката на ...
сите 115 | | | веќе видена

Пратеникот на американскиот претседател Доналд Трамп, за разговорите меѓу Белград и Приштина, Ричард Гренел, вели дека само со присуство на сите регионални ...
сите 424 | | | веќе видена

Денеска во Охрид Меѓувладината комисија за трговско-економска и научно-техничка соработка помеѓу Република Северна Македонија и Руската Федерација одржа ...
сите 84 | | | веќе видена

Поранешниот претседател на Боливија Ево Моралес од Мексико Сити изјави дека САД му понудиле авион за да избега од Боливија. Моралес, претходно оваа недела, ...
сите 247 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 18 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски до толку не можат да се помират со растот на платите па почнаа да измислуваат лажни формули околу растат на платите во ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манчестер Јунајтед веќе одржал разговори со играч кој ќе биде огромно засилување доколку пристигне во јануари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: